En Kuralları Of istanbul son dakika

Meteoroloji'nin son dakika durum durumu raporuna göre İstanbul'da keskin olan kar yağışı yerini evetğmura buzakıyor. İstanbul ve çevresinde zaman ve ferda baran beklenirken sıcaklıklar batı kesimlerinde 1 ila 3 aşama artacak.

Güç kaybımız namevcut. Hızlı bir şekilde hasar tespiti mimariyoruz. 321 binamızda hasar tespiti yapmış olduk. 5 binamız gösterişli hasarlı. Yurtlarımızda herhangi bir hasar yok. Binalarda hasar tespiti yapılmış olduktan sonra binalara girilebilir." ifadelerini kullandı.

Mebdeaksite Şehir Sanat Merkezi yakında hizmete açılıyorBaşakmemleket Şehir Zanaat Merkezi yakında hizmete açılıyor

İstanbul Kartal'da motosikletiyle transpalet haiz kurye hem trafiği hem bile kendi emanetını tehlikeye attı. Kırmızı ışıkta da geçen motokuryenin muhataralı yolculuğu kameraya yansıdı.

Bozdağ, içtimai iletişim ortamı hesabından yaptığı açıklamada, İstanbul'un Beyoğlu ilçesindeki İstiklal Caddesi'nde meydana gelen patlamada yaşamını kaybedenlere Tanrı'fecir yağmur, yakınlarına sersağlığı ve dayanç, dertlilara acil şifalar diledi.

Son dakika yer sarsıntısı haberleri: Düzce'deki depremin arkası sıra hem şehir hem Sakarya hem de Bolu'da okullar dinlence edildi. 12 Son teşrin 1999'da depremi yaşayan Düzce, bir kere daha sallandı.

Arkaçı titremeların devam ettiği kentte soğuk alım yüz battaniyelere solgunlan yurttaşlar ateş yakarak ısınmaya çalışıyor.

Viewing the materials on this webpage may derece be lawful in certain jurisdictions. In other jurisdictions, only certain categories of person may be allowed to view such materials. Any persons in or resident in any Restricted Jurisdiction, who wish to view these materials should satisfy themselves that they are hamiş subject to any local requirements that prohibit or restrict them from doing so. In particular, unless otherwise determined by the Issuer and permitted by applicable law and regulation, the materials do hamiş constitute or form a part of any offer or solicitation to purchase or subscribe for the Securities by the Issuer made in the Restricted Jurisdictions or any other jurisdiction in which such offers or sales are unlawful prior to registration or qualification under the securities laws of any such jurisdiction. In particular, the Securities have hamiş been and will not be registered under the US Securities Act of 1933 (the "Securities Act"), and may hamiş be offered or sold in or into the United States except pursuant to an exemption from, or in a transaction not subject to, the registration requirements of the Securities Act. The Securities will hamiş be registered under or offered in compliance with applicable securities laws of any state, province, territory, county or jurisdiction of the United States or the other Restricted Jurisdictions.

Tekirdağ'dan İzmir'e denli birbir hayli ilde hissedilen travmanın arkası sıra bölgedeki geriçı travmalar devam ediyor.

5’u geçen bir yer sarsıntısı yaratmaz’ demiştim. Bu durumda yalnızca Teşvikiye’den Esenköy’e kadar revan Bozburun fayı, bunun beraberinde Çınarcık’fecir güneye mevrut Teşvikiye fayında da emsal bir riski bulunmaktadır

Uyarıları ve hileınması gereken tedbirleri de ortaya koyuyorlar. şayet riskli çatı kelam konusuysa pekâlâ o binaya girmemek, gerekli tespitleri tamir etmek ve onunla müntesip mukteza adımları atma bu sürecin mideerisindedir."

Bakan Karaismailoğlu'ndan Kanal İstanbul açıklaması Kılıçdaroğlu: Çılgın projelere ihtiyacımız nanay

İstanbul barajlarındaki doluluk orantıı alarm veriyorİstanbul'un barajlarında doluluk nispetı yüzdelik 35'in şeşna inerek, alarm vermeye başlangıçladı.

15:47 Zelzele, Türkiye'nin Gerçeği. Ancak Cumhurbaşkanlığı 2023 Yılı Plasman Izlenceında "Hareket" Kelimesi Yalnızca 7 Yerde Geçiyor Türkiye zelzele kuşağında dünya allıkıyor ve 1999 Gölcük depreminden bu yana binlerce yurttaş ömürını yitirdi on binlercesi yaralandı. Mevzuat bileğkârikliği ve yapı denetimi uygulaması getirilmesi ile yapıcı payanlar aldatmaınsa da istanbul en son haber ülke genelindeki yapı stoku ile dayalı problemler cesim oranda devam ediyor.

Birbunca ilde hissedilen Düzce merkezli depremnın ardından yurttaşların toplandığı yerde yayın fail Habertük TV'ye mütekellim depremzede bir vatandaşın yasevimliığı çekinmek adeta sözlerine yansıdı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *